Pro nezávaznou nabídku klikněte zde či volejte 603 299 819

Úvod

Nabízíme Vám levné, jednoduché a rychlé splnění zákonných požadavků v oblastech BOZP a PO (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a Požární ochrana), včetně zákonného školení řidičů - referentů.

Zajistíme pro Vás:

  • zpracování a správu dokumentace BOZP a PO (na míru, dostupné on-line)
  • školení BOZP, PO, školení řidičů, první pomoci, QMS atd..
  • revize elektro, plynu, hasicích přístrojů a hydrantů, spalinových cest atd..
  • závodní lékařskou péči včetně zdravotních prohlídek
  • pravidelné kontroly a ostatní náležitosti dané legislativou
  • poradenství v dané oblasti

E-learning a školící systém

Vyvinuli jsme soubor e-learninových kurzů BOZP, PO, školení řidičů, první pomoci, QMS a dalších, který Vaší společnosti rádi poskytneme přesně na míru potřebám. Více informací naleznete zde

Školící systém můžete využívat pro své účely se všemi funkcemi, které nabízí. Rádi Vám zhotovíme školení na míru. Pro více informací klikněte zde

Naším cílem je Vaše spokojenost. Nabízíme tedy věcná, jasná a efektivní řešení.Garantem projektu je společnost Advis Consulting, s.r.o, poskytovatel poradenství v oblastech řízení kvality s devítiletými zkušenostmi v oboru.

aktuality z oblasti BOZP

7. 7. - Víte, jak se zachovat a co dělat po nehodě? - V červenci a srpnu stoupá počet obětí v porovnání s ostatními měsíci až o třetinu. Nejrizikovější bývá z pravidla začátek a konec prázdnin. To, že se řidič nevěnoval řízení, přejel do protisměru nebo vyjel mimo komunikaci, si loni o prázdninách vyžádalo 60 lidských životů. Za nepřiměřenou rychlost zaplatilo během dvou prázdninových měsíců životem 49 lidí, nedání přednosti si vyžádalo 27 a nebezpečné předjíždění 17 životů. Na stránkách tytozvladnes.cz chtějí organizátoři ukázat veřejnosti, jakých chyb se laici nejčastěji při záchraně zraněných dopouštějí. Kampaň tvoří deset spotů, jež upozorňují na nejčastější chyby při dopravních nehodách. Součástí je instruktážní video se správným postupem při řešení dopravní nehody a reálné příběhy lidí, kteří ji přežili. Nespěchat a odpočívat BESIP vydal pro řidiče Desatero bezpečného návratu. Před odjezdem je nutno zkontrolovat technický stav a vybavení auta, doklady a pojištění vozidla i osob na cestu a pobyt, informovat se o odlišnostech v dopravních předpisech v jiných zemích. Vyplatí se pečlivě uložit zavazadla. Volně položené předměty mohou při prudkém brzdění či nárazu lidi v autě zranit. Na cestě je vhodné každé dvě hodiny si odpočinout, důležité je vybavit se dostatkem tekutin. Káva krátce povzbudí, ve výsledku ale působí tlumivě. Řidiči by měli dodržovat bezpečnou vzdálenost a odpovídající rychlost, věnovat se řízení, tedy například netelefonovat. Menší děti musejí být v autosedačkách. Závěrečné pravidlo desatera zní zachovat klid i v neočekávaných situacích. Lépe je dorazit do cíle později než vůbec.

7. 6. - O připsání bodů se řidiči dozvědí přes SMS - Pokud řidič dostane při spáchání přestupku trestné body, měl by se o tom dozvědět díky SMS či e-mailu.Cílem je udělat bodový systém přehlednější a odradit řidiče od opakování nebezpečných přestupků.Tento způsob informování o ztrátě bodů má však jeden háček, řidiči se o tom, že jim byly přiděleny trestné body, automaticky nemusí dozvědět. Vědí třeba jen o pokutě, která se s daným přestupkem pojí. Kolik mají bodů, si musí zjistit sami, například na Czechpointu. Přesto je tento návrh velkým krokem vpřed.

9. 5. - REFLEXNÍ VESTY PRO ŘIDIČE - Novela vyhlášky č. 294/2015 Sb., kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích, nově zahrnula do svého obsahu již 3 roky platnou normu ČSN EN ISO 20471:2013: Oděvy s vysokou viditelností – Zkušební metody a požadavky, která tak ve vyhlášce nahradila normu starou, a to EN 471:2003 + A1:2007. Vesty, které jsou vyráběné po roce 2013, už splňují požadavky nové normy dlouhodobě. Měnit vesty za nové tedy řidiči vůbec nemusí, neboť vyhláška nic takového neuvádí, staré vesty jsou stále platné, mají stejné ochranné vlastnosti a jsou bezpečné.

24. 3. - Veselé Velikonoce! - Přejeme Vám veselé Velikonoce! Váš E-profesor.cz

22. 3. - Světový den vody - Dnes 22. března je Světový den vody. Tento den slouží k vyvolání pozornosti významu vody a upozornění na její nedostatek. V České republice se oslav tohoto významného dne ujal Svaz vodního hospodářství ČR. Každý rok je zpracováno motto tohoto dne, pro letošní rok je motto „Water and Jobs“.

reference

firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo
firemní logo

Copyright © 2011 Advis Consulting, s.r.o.

vlajka vlajka