Vstup pro uživatele
Nezávazná poptávka My vám zavoláme +420 605 985 149 info@e-profesor.cz en-flagcs-flag
E-learning
 
Základní informace

Kromě klasického osobního školení nabízíme také školení formou e-learningu (online). Vzhledem k tomu, že software na výrobu školení je náš vlastní produkt, nabízíme Vám úpravu školení na základě Vašich přání. Pro bližší informace o tvorbě školení se můžete podívat na záložku Výroba E-kurzů

Jaké kurzy nabízíme?

 
  BOZP (pro vedoucí i ostatní)
  PO (pro vedoucí i ostatní)
  Řidič - Referent
  První pomoc
  Ergonomie
  Etiketa
  Bezpečnost práce na PC
  Defenzivní jízda
  Vlastní kurz
 
 
 
 

Nebojte se složitostí, vše je naprosto jednoduché!

 
Budeme od Vás pouze potřebovat:
Jména a příjmení zaměstnanců
Jejich e-maily (pokud e-maily nemají, nevadí i s tím si poradíme)
 
 

Po založení do našeho systému rozešleme na uvedené e-maily přihlašovací údaje s manuálem a odkazem do našeho systému. Zaměstnanec po přihlášení může procházet výuku (kterou lze kdykoli přerušit a znovu se k ní vrátit), následně je potřeba absolvovat test, po jeho úspěšném absolvování se ihned vygeneruje certifikát o absolvovaném školení - vše je ihned k dispozici! 

Navíc každému klientovi nabízíme zcela zdarma možnost administrátorského přístupu - tato role slouží pro lepší přehlednost. Zvolený administrátor má přehled o všech uživatelích, vidí kdo má školení již splněné a kdo ještě ne, může zakládat nové uživatele na proškolení a deaktivovat již odešlé zaměstnance, může urgovat ještě neproškolené zaměstnance, může vytvářet reporty o aktivitách všech uživatelů atd.

 
 

Naše e-learningová (online) školení

 
Se skládají z interaktivní výuky (animace, kontrolní otázky, obrázky pro lepší přehlednost a další interaktivní prvky, díky nimž si uživatelé lépe zapamatují obsah školení).
Školení je možné absolvovat kdykoliv přes standardní webový prohlížeč – není potřeba nic instalovat.
Školení je k dispozici nejen v českém, ale také v anglickém jazyce.
 
 

Výhody e-learningu

 
Dostupnost, školení lze absolvovat kdekoli a kdykoli s přístupem na síť Internet.
Přizpůsobení tempa studia; jakékoliv problematice se můžete věnovat zcela dle individuálních potřeb. Nad některými částmi můžete strávit více času, nad jinými méně, není problém se k některým částem kurzu průběžně vracet, nad něčím se pozastavit atd.
Časová flexibilita zaměstnance; e-learning lze absolvovat kdykoli v pracovní době či doma.
Jednoduchá administrace s okamžitým zobrazením výsledku.
Možnost opakování neúspěšných testů.
Nízká cena školení; v drtivé většině případů se jedná o nejekonomičtější variantu výuky, dochází ke snížení přímých nákladů za dopravu, provoz učeben, tisk studijních materiálů, lektory, přičemž pozitivní je rovněž menší absence zaměstnanců v pracovním procesu.
 
 

Podívejte se na ukázky našeho školení, případně nás kontaktujte s žádostí o demoškolení