Vstup pro uživatele
Nezávazná poptávka My vám zavoláme +420 605 985 149 info@e-profesor.cz en-flagcs-flag
Sponzorujeme
 
 

Společnost Advis Consulting s.r.o. podporuje a pravidelně přispívá nadacím: DOBRÝ ANDĚL, Cesta domů, z.ú., sdružení Centrum vodních sportů Brandýs a Dětský domov v Dolních Počernicích. 

 

DOBRÝ ANDĚL
Dobrý anděl je nadační fond pomáhající rodinám, které se kvůli vážné nemoci dostaly do tíživé finanční situace.
www.dobryandel.cz

 

Cesta domů, z.ú.
Cesta domů z.ú. je občanské sdružení, které poskytuje odbornou pomoc nevyléčitelně nemocným a umírajícím. Zároveň se snaží přispívat k legislativním změnám, které by umožnily zlepšení péče o umírající lidi u nás.
www.cestadomu.cz

 

Centrum vodních sportů Brandýs
Centrum vodních sportů Brandýs je občanské sdružení, které zajistilo obnovu a rozvoj vodního kanálu v Brandýse nad Labem. V současné době je tento vodní a slalomový kanál přístupný široké veřejnosti.
www.kanalbrandys.cz

 

Dětský domov v Dolních Počernicích
Dětský domov v Dolních Počernicích je příspěvková organizace, která se snaží vrátit děti do rodin, pomoci jim zažít příjemnější dětství a připravit je co nejlépe do samostatného života. V současné době má domov 60 dětí.

Linka bezpečí, z.s. 

Cílem Linky bezpečí je poskytování kvalitní a snadno dostupné pomoci dětem, studentům a všem, kteří jednaní v jejich zájmu. Pomáhá s řešením náročných životních situací i každodenních problémů. Poskytuje poradenství pro klienty z ČR prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. 

www.linkabezpeci.cz